Celodnevno češčenje

Pred godom farnega zavetnika sv. Jurija, v soboto, 21. aprila, bomo v župniji Stari trg obhajali DAN CELODNEVNEGA ČEŠČENJA.
Jutranja sv. maša bo ob 8h, potem pa bomo izpostavili Najsvetejše v češčenje in molitev. Celodnevno češčenje svetega Rešnjega telesa je velik trenutek za vsakega izmed nas, za župnijo in naš kraj, v katerem je naš dom. Ta dan nam Bog sam prihaja naproti in želi biti z nami. Vabi nas, žejne in obtežene, da nas okrepča. Bog ne potrebuje našega češčenja, ampak ga potrebujemo mi, da bomo bolj ljudje in bolj bratje in sestre med seboj. Povabljeni, da skupaj molimo in si izprosimo na priprošnjo našega zavetnika sv. Jurija Božji blagoslov:
ob 8h - sv. maša
ob 9h: Podgora, Vrh, Babna Polica
ob 10h: Dane, Klance, Jezero, Laze, Otok
ob 11h: Nadlesk, Podcerkev
ob 12h: Stari trg, Pudob
ob 13h: Markovec, Knežja Njiva, Vrhnika
ob 14h: Iga vas, Viševek
ob 15h: Šmarata, Kozarišče
ob 16h: Bloška Polica, Lož, Podlož, Sv. Ana
ob 17h: SLOVESNI ZAKLJUČEK:
sv. maša, pete litanije Srca Jezusovega, zahvalna pesem in blagoslov z Najsvetejšim.