Krščevanje v Starem trgu

Krščevanje v Starem trgu je vsako tretjo nedeljo v mesecu. Z župnikom se osebno, po telefonu ali e-pošti dogovorite za PRIJAVO na krst. PRIPRAVA na sveti krst je običajno na četrtek pred krstno nedeljo ob 19.00 v zimskem, oz. ob 20.00 v letnem času. Če je možno, naj bosta na pripravi samo starša, da se lažje pogovorimo (otroka zaupajte ta čas v varstvo). Otrokovi botri potrebujejo tudi potrdilo o sposobnosti za botra, če so iz druge župnije, domači pa naj se ogasijo pri župniku (da se malo spoznamo). Krst je lahko med ali pa največkrat po nedeljski sv. maši ob 10h.

V času šolskih počitnic so uradne ure samo po maši v Starem trgu.

031 771 113 - župnijski upravitelj

Blaž Dobravec