Nedeljska obvestila

-Hvala v imenu naših misijonarjev za darove, ki ste jih namenili za akcijo MIVA 2021 (nakup novih vozil v misijonskih deželah).

-ZAOBLJUBLJENA MAŠA PROTI KOLERI: v soboto, 24.7. bo ob 9.00 sveta maša za soseski Vrh in Podgora na Križni Gori. Vabljeni!

-BLAGOSLOV OBNOVITVENIH DEL TER ŽEGNANJE V PUDOBU: V nedeljo, 25.7. na god svetega Jakoba starejšega, bo soseska v Pudobu obhajala žegnanjsko sveto mašo. Letos bo za soseski Pudob in Iga vas še posebno slovesno saj bomo na začetku svete maše blagoslovili novo streho  ter obnovitvena dela na fasadi zvonika in na cerkveni ladji. Slovesno somaševanje z blagoslovom, bo vodil naš bivši župnik, g. Boštjan Modic. Sveta maša bo potekala zunaj, zato vaščane obeh sosesk prosim za pomoč pri pripravi slovesnosti. Za informacije glede organizacije se obrnite na ključarja Marjana Lekšana ali na predsednika vaških odborov Pudob in Iga vas. Ta dan ob 10.00 izjemoma ne bo svete maše v Starem trgu. Lepo vabljeni!

URADNE URE:

VSAKO SREDO, PETEK